Nabídka vystoupení

Hradní pošpílenie

Naše hradní pošpílenie tančíme z části na dobovou a z části na irskou muziku. Hudbu jsme pečlivě a dlouho vybíraly tak, aby se nám podařilo vytvořit choreografie, které se nám budou hezky tančit a vám líbit. Není lehké dodržovat středověké společenské zákony, přesto nebo možná právě proto nás stále baví vytvářet náročné taneční kreace. Pojďte se s námi na chvíli zastavit a povznést do výšin hradních radovánek. Zkuste si s námi představit jak šlechta trávilá své volné chvíle, možná to bylo tancem a možná něčím úplně jiným..........smajlík

Dle dohody cca 10 – 20 minut

Šlechta 1
Šlechta 2
Šlechta 3

Vavácké rýranie

Křepčení obyčejného lidu přetrvalo do dnešních dnů, radost a volnost pramenící z tanců byla nakažlivá, proto i my se přidáváme a tanečky z podhradí vám nabízíme. Pro radost a pro pohodu přiblížíme něco ze svobody našeho prostého lidu.

Dle dohody Cca 10-30 minut

Vesnice 1
Vesnice 2
Vesnice 3

Zingarelly

Středověkou Evropou kočovali kupci, kteří prodávali skvostné zboží nakoupené v přístavech a pocházejících z dalekých zemí. Kromě vzácných látek, šperků a koření vozili sebou i novinky, módní trendy a kulturu. Byli to lidé bohatí, bohémští a hlavně nespoutaní a svobodní. Jejich radost ze života a horké slunce jsme se pokusili dostat do našeho vystoupení s pestrými kostýmy.

Dle dohody Cca 10-30 minut

Zingarelly 1
Zingarelly 2
Zingarelly 3

Noc v Benátkách


Dle dohody Cca 15 minut

Noc v Benátkách
Noc v Benátkách
Noc v Benátkách

Na závěr všech vystoupení roztančíme obecenstvo.

Perchty von Bladen
Perchty von Bladen
Perchty von Bladen